Haber

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlanır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan kararlara göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde açık olan İşçiler Genel Müdürü olarak Engin Demir, Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü olarak Şemseddin Yalçın, İşçilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Fazilet, Şehit Yakınları ve Gazilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hamza Gökhan Eryılmaz. .

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda boşalan İş Müfettişliklerine İş Müfettiş Yardımcıları Burak Dertsiz, Musa Gezer ve Kurtuluş Öner atandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Kontrolden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Talha Türkoğlu görevinden alınırken, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Sezayi Köse, Fatma Toru atandı. Çölleşme ve Erozyon ile Mücadele Genel Müdür Yardımcısı, Fatma Toru ise Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Selma Tosun atandı.

haberfinike.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu