Haber

Başım Belada dizisinin konusu nedir? Başım Belada dizisi oyuncuları kimlerdir?

ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizi bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. İlgiyle takip edilen dizinin konusu ve oyuncu kadrosu en çok araştırılan konular arasında yer aldı. Peki Başım Belada dizisinin konusu nedir?

Başım Belada dizisinin konusu nedir?

Dizide eski polis memuru Azam Kamber ve yakın arkadaşı Pele ile mağdurların davasını takip etmek için bir ekip kurulacak. Azam’ın özel hayatı oldukça çalkantılı. Trabzon’daki annesi yaşadığı acı olayın ardından onu çocukluk arkadaşı Melike ile evlendirmek ister. Ayrıca Azam baskıları savuşturmaya çalışırken Pele meşgul olacaktır.

Azam’ın yeni komşuları Biçer Ailesi’nin büyük kızı Leyla’nın fotoğrafını Azam’ın telefonuna “Sevdiğim kız” notuyla Şerife’ye gönderecek. Bunun üzerine Kamber ailesi Melike’yi de yanlarına alıp apar topar Trabzon’dan İstanbul’a Azam’a gelirler. Azam büyük bir çıkmaza girer, bir yandan sevdiğim kız hakkındaki saçmalıklarla uğraşmak, diğer yandan da sakladığı polislikten istifa ettiğini saklamaya devam etmek zorundadır. babasından

Başım Belada dizisi oyuncuları kimlerdir?

Başım Belada dizisinin oyuncularının kim olduğu merak ediliyor. Dizinin başrollerini Keremcem ve Merih Öztürk üstlenirken, diğer oyuncular ise şöyle:

Kaan Tasaner,

Umut Oğuz,

Ali Çatalbaş,

Murat Akkoyunlu,

Bireysel Kayıtlı,

Sinan Çalışkanoğlu,

Yağmur Öztürk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu