Yaşam

Bella Hadid: Her gün ölüm tehditleri alıyorum

Model Bella Hadid, İsrail ile Hamas arasındaki çatışmalara değindi. Model, “Sessizliğim için beni bağışlayın” diyerek ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Hadid, “Her gün ölüm tehditleri alıyorum. Telefon numaram sızdırıldı ve ailem tehlikede. Artık sessiz kalmayacağım. Korku bir seçenek değil. Filistin’deki insanlar ve çocuklar, özellikle Gazze’dekiler buna dayanamıyor” dedi. biz sessiz kalmıyoruz, onlar çok cesur, biz değil.”

‘SİVİLLERE YÖNELİK HER TÜRLÜ TERÖR SALDIRISINI KINIYORUM’

Ntv’nin haberine göre Hadid, açıklamalarına şu ifadelerle devam etti:

“Gazze’ye yönelik saldırılarda hayatını kaybeden çocukların ve aile bireylerini kaybeden çocukların yasını tutuyorum. Acı çeken İsrailli ailelerin yasını tutuyorum. Bölgenin tarihini bir kenara bırakarak sivillere yönelik her türlü terör saldırısını kınıyorum. Hiçbir çocuk ya da kişi yok. ailelerinden saklanabilir. Bu hem İsrail hem de “Filistin halkı için de geçerlidir. Filistinli olmanın ne kadar zor olduğunu anlamak çok önemli. Dünya bizi barış istemeyen teröristler olarak görüyor.”

‘BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ’

Birlik mesajı veren Hadid, liderlerden de aynısını beklediğini belirterek, “Ailem 75 yıldır Filistin’e uygulanan şiddete tanıklık ediyor. Birlikte hareket etmeliyiz. Hepimiz biriz, Allah bizi eşit yaratmış. “Bu konuda başkanlara baskı yapmalı, Gazze’deki acil ihtiyaçları unutmamalı ve bu savaşta masum Filistinli sivillerin unutulmamasını sağlamalıyız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu