Haber

Bursa Belediyeler Birliği’nden eğitim semineri

BURSA (İGFA) – İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. His Zeybek ve Doğuş Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. İlknur Doğu Öztürk, İzmir’de düzenlenen toplantıya katılan sendika üyesi belediye başkanları, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediyede görevli işçilere eğitim semineri verdi.

Eğitim seminerine Bursa Belediyeler Birliği Başkanı Mustafa Dündar, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Kestel Belediye Başkanı Tanır, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye bürokratları katıldı.

Toplantıda konuşan Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Bursa Belediyeler Birliği olarak Bursa’nın sorunlarıyla ilgili bir toplantıya geliyoruz. Toplantılardan önce misyoner arkadaşlarımız güncel konuları araştırıp seminerlerin bahislerini belirliyorlar. Düzenlediğimiz bu seminerlerle buradaki hocalarımızdan gerekli bilgileri alıyor ve sorunların çözümünde büyük yol kat ediyoruz.

Aynı zamanda burada bir merkeze gelip kurumların birbirini daha iyi tanımasını sağlıyoruz. Bu kaynaşma ortamının burada iyi bir noktaya geldiğini görüyoruz. Bu ortamlar, belediyelerde görev yapan arkadaşlarla karşılıklı tanışmayı sağlıyor. Bu tartışmalar sayesinde bir sorunla karşılaştıklarında birbirlerini arayacakları ve takviye alabilecekleri bir ortamın oluşmasına vesile oluyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu